MÁME PRO VÁS TYTO BONUSY

Mince

CHCI BONUS 10 000KČ

VSTUPNÍ BONUS

+25%
BONUS ZA PRVNÍ ČÁST
+25%
BONUS ZA DRUHOU ČÁST
+25%
BONUS ZA TŘETÍ ČÁST
+25%
BONUS ZA ČTVRTOU ČÁST

Získej 100% bonus po dokončení úplné registrace ve výši svého prvního vkladu, a to do maximální výše 10 000Kč. Pokud do 90 dnů od prvního vkladu na peněžní konto vsadíš u SYNOT TIPu alespoň 10násobek hodnoty vkladu, máš nárok na 100% bonus. Na první vklad na konto máš 10 dnů od dokončení úplné registrace, po tomto období zaniká nárok na vstupní bonus. Abys nemusel čekat na cílovou metu, první část odměny ti dáme už po prosázení 1,5násobku hodnoty vkladu. Další části odměny získáš po dosažení 3; 4,5 a 10násobku prvního vkladu. Do výpočtu odměny zahrneme AKO sázenky, které po vyhodnocení budou obsahovat všechny události s minimálním kurzem 1,25 a to i po vyhodnocení. Minimálně musí taková AKO sázenka obsahovat pět událostí. Žádná událost na tiketu nesmí být vyhodnocena kurzem 1 a celkový kurz tiketu musí být alespoň 2,44. Počítáme pouze sázky hrazené z I-konta, které nebyly předčasně vyplaceny (tj. nezapočítávají se cashout sázky, sázky za body, volné sázky a sázky s kurzem 1 po vyhodnocení).

Možnost získat vstupní bonus se aktivuje automaticky po dokončení úplné registrace.

Podmínkou uplatnění nároku na vstupní bonus je uskutečnění prvního vkladu do 10 dnů od dokončení úplné registrace. Pokud vklad do této doby zákazník neuskuteční, nárok na vstupní bonus zaníká a není možné ho žádným způsobem vymáhat.

Výši vstupního bonusu určí výše prvního vkladu. Příklad: Pokud si zákazník vloží na své konto 5000Kč jako první vklad, pak je maximální výše vstupního bonusu 100% jeho prvního vkladu, tedy 5000 Kč.

Na splnění bonusových podmínek má každý zákazník 90 dnů od dokončení úplné registrace.

Zaregistruj se
Tickets

CHCI SI VSADIT 500Kč BEZ RIZIKA

Představujeme ti úplně nový bonus, který nikde jinde nenajdeš! Dokonči úplnou registraci (včetně ověření identity a bankovního účtu), vlož a následně vsaď do deseti dnů jakoukoliv částku s kurzem minimálně 1,5. Pokud toto splníš, připíšeme ti zpět na účet částku až do výše 500 Kč. A nejlepší na tom je, že nezáleží, jestli tvůj tiket vyhraje nebo prohraje. Celý BONUS od nás dostaneš tak i tak! Plus samozřejmě dostaneš ihned po dokončení kompletní registrace další bonus ve výši 500 BB. Vložit a vsadit je nutno po dokončení úplné registrace.

Podrobné podmínky akce:

 1. Platí pro hráče, kteří dokončí úplnou internetovou registraci (tj. Zaregistrují se na úplnou reg. nebo přejdou z dočasné na úplnou a ověří bankovní účet)
 2. Platí pouze pro nové hráče (neplatí pro hráče, kteří povýší z nižšího typu registrace)
 3. Vsaď si do 10 dnů od dokončení úplné registrace jakoukoliv částku v Kč s minimálním kurzem 1,5 (SOLO, AKO tiket, standard i LIVE), tuto podmínku musí splňovat i po vyhodnocení, neplatí pro cashout sázky (v případě uplatnění cashoutu zaniká hráči nárok na odměnu za sázku bez rizika)
 4. Pokud tuto podmínku splníš, připíšeme na účet částku až do výše 500 Kč. Výše bonusu za sázku bez rizika se odvíjí od výše prvního vkladu na i-konto a zároveň od výše vkladu na první sázku. Viz. bod 12). Maximální hodnota bonusu je 500 Kč
 5. Nezáleží na tom jestli bude tiket proherní nebo výherní
 6. Akce platí na první uzavřenou sázku splňující podmínky sázky bez rizika. To znamená, že když hráč podá nejdříve např. 10 sázek, které nesplňují podmínky SBR, do akce se započítá až 11. sázka, která podmínky splňuje
 7. Doba 10 dnů na provedení první sázky se začíná počítat od začátku úplné registrace. Sázka splňující podmínky musí být podána i vyhodnocena do 10 dnů od dokončení úplné registrace
 8. Nabídka na neurčito. Příklad: pokud dokončíš úplnou registraci 30.11., máš stále 10 dnů na využití této nabídky
 9. Nepočítají se sázky za benefit body
 10. V případě, že bude sázková příležitost vyhodnocena kurzem 1 a celkový kurz tiketu tím pádem klesne pod 1,5, nárok na odměnu za sázku bez rizika zaniká
 11. Každý hráč má nárok pouze na jednu odměnu v akci sázka bez rizika
 12. Odměna se připisuje v penězích
 13. Příklady:
  1. Dokončím úplnou registraci, dobiji si na konto 5 000 Kč –> vsadím tiket za 500 Kč, který splní podmínky výše –> získám bonus 500 Kč (maximální odměna)
  2. Dokončím úplnou registraci, dobiji si na konto 200 Kč –> vsadím tiket za 150 Kč, který splní podmínky výše –> získám bonus 150 Kč
Zaregistruj se
Mince

JAK MŮŽEŠ POUŽÍT SVÉ BENEFIT BODY?

SBÍREJ BENEFIT BODY ZA KAŽDOU SÁZKU A STAŇ SE NAŠÍM STŘÍBRNÝM NEBO ZLATÝM ZÁKAZNÍKEM

Ať už hraješ se SYNOT TIPem kdekoliv, vždy pro tebe máme připravenou slušnou dávku BENEFIT bodů. A čím více jich budeš mít, tím více ti jich dáme. BENEFIT body se ve hře automaticky převádí na peněžní prostředky. 1 BENEFIT bod má v případě vkladu do hry hodnotu 1 Kč. V případě, že se rozhodneš své BENEFIT body přeměnit na peníze, je hodnota 1 BENEFIT bodu 100 násobně nižší než při vkladu do hry. BENEFIT body není možné vymáhat právní cestou. V případě zájmu o směnu Bb za Kč volejte bezplatnou linku 800 888 100.

KURZOVÉ SÁZENÍ

Kurz tvého vyhodnoceného tiketu v hodnotě 1 000 Kč Bronzový zákazník Stříbrný zákazník Zlatý zákazník
od 2 1 bod 2 body 3 body
od 5 2 body 4 body 6 bodů
od 20 5 bodů 10 bodů 15 bodů
od 100 10 bodů 20 bodů 30 bodů

PRAVIDLA PRO ZÍSKÁNÍ STŘÍBRNÉ A ZLATÉ ZÁKAZNICKÉ ÚROVNĚ

Výhody bronzového zákazníka získáváš už po dokončení registrace. Zda jsi se dokázal posunout na vyšší úroveň vyhodnocujeme každé pondělí. Sečteme tvé sázky za poslední 4 týdny a pokud jsi dosáhl níže uvedené hranice, stáváš se na minimálně jeden další týden stříbrným nebo zlatým zákazníkem.

Zákaznické úrovně Na bronzovou Na stříbrnou Na zlatou
Z bronzové 0 - 49 Benefit bodů 50 - 249 Benefit bodů 250+ Benefit bodů
Ze stříbrné 0 - 74 Benefit bodů 75 - 374 Benefit bodů 375+ Benefit bodů
Ze zlaté 0 - 99 Benefit bodů 100 - 499 Benefit bodů 500+ Benefit bodů

JAK MŮŽEŠ SVÉ BENEFIT BODY POUŽÍT?

Své BENEFIT body můžeš přeměnit na peníze a následně podat jakoukoliv SOLO nebo AKO sázku s minimálním kurzem 2.

Na přidělené BENEFIT body nevzniká právní nárok a není možné místo nich požadovat jiné plnění. Společnost SYNOT TIP a.s. si vyhrazuje právo přidělené BENEFIT body kdykoliv odebrat. O odebrání BENEFIT bodů budou hráči vyrozuměni formou oznámení na www.synottip.cz . Odebrané BENEFIT body nelze vymáhat soudní cestou. BENEFIT body je možné uplatnit nejpozději ve lhůtě 12 měsíců ode dne jejich přidělení, pokud není společností SYNOT TIP, a.s. stanoveno jinak.