MÁME PRO VÁS TYTO BONUSY

Mince

CHCI BONUS 10 000KČ

VSTUPNÍ BONUS

+20%
BONUS ZA PRVNÍ ČÁST
+20%
BONUS ZA DRUHOU ČÁST
+20%
BONUS ZA TŘETÍ ČÁST
+20%
BONUS ZA ČTVRTOU ČÁST
+20%
BONUS ZA PÁTOU ČÁST

Vstupní bonus v online pokeru získává hráč automaticky až do výše 100 % svého prvního vkladu po úplné registraci a to v maximální hodnotě 10 000 Kč. Pokud hráč do 10 dnů od získání plné registrace vklad neprovede, nárok na na vstupní bonus zaniká. Tento bonus je uvolňován formou rakebacku a to tak, že standardní rakeback je navýšen o 25 % a uvolňuje se vždy po 1/5 celkové částky bonusu. Např. Po vkladu 10 000 Kč získává hráč nárok na bonus ve stejné výši. První část vstupního bonusu získá hráč ve chvíli, kdy 25 % sumy, kterou zaplatil na poplatcích, dosáhla 2 000 Kč (tj. 1/5 vstupního bonusu). V tu chvíli se na jeho hráčské i-konto přičte 1/5 vstupního bonusu a to je v tomto případě 2 000 Kč. Nárok na bonus platí po dobu 3 měsíců od prvního vkladu. Započítávají se všechny poplatky z cash game i turnajů.

Zaregistruj se
Mince

JAK MŮŽEŠ POUŽÍT SVÉ BENEFIT BODY?

SBÍREJ BENEFIT BODY ZA KAŽDOU SÁZKU A STAŇ SE NAŠÍM STŘÍBRNÝM NEBO ZLATÝM ZÁKAZNÍKEM

Ať už hraješ se SYNOT TIPem kdekoliv, vždy pro tebe máme připravenou slušnou dávku BENEFIT bodů. A čím více jich budeš mít, tím více ti jich dáme. BENEFIT body se ve hře automaticky převádí na peněžní prostředky. 1 BENEFIT bod má v případě vkladu do hry hodnotu 1 Kč. V případě, že se rozhodneš své BENEFIT body přeměnit na peníze, je hodnota 1 BENEFIT bodu 100 násobně nižší než při vkladu do hry. BENEFIT body není možné vymáhat právní cestou. V případě zájmu o směnu Bb za Kč volejte bezplatnou linku 800 888 100.

POKER

Z poplatků cash game a z poplatků do turnaje.

Bronzový zákazník Stříbrný zákazník Zlatý zákazník
5% rakeback 7.5% rakeback 10% rakeback

PRAVIDLA PRO ZÍSKÁNÍ STŘÍBRNÉ A ZLATÉ ZÁKAZNICKÉ ÚROVNĚ

Výhody bronzového zákazníka získáváš už po dokončení registrace. Zda jsi se dokázal posunout na vyšší úroveň vyhodnocujeme každé pondělí. Sečteme tvé sázky za poslední 4 týdny a pokud jsi dosáhl níže uvedené hranice, stáváš se na minimálně jeden další týden stříbrným nebo zlatým zákazníkem.

Zákaznické úrovně Na bronzovou Na stříbrnou Na zlatou
Z bronzové 0 - 49 Benefit bodů 50 - 249 Benefit bodů 250+ Benefit bodů
Ze stříbrné 0 - 74 Benefit bodů 75 - 374 Benefit bodů 375+ Benefit bodů
Ze zlaté 0 - 99 Benefit bodů 100 - 499 Benefit bodů 500+ Benefit bodů

JAK MŮŽEŠ SVÉ BENEFIT BODY POUŽÍT?

Své BENEFIT body můžeš přeměnit na peníze a následně zaplatit kterýkoliv turnaj v naší online pokerové herně.

Na přidělené BENEFIT body nevzniká právní nárok a není možné místo nich požadovat jiné plnění. Společnost SYNOT TIP a.s. si vyhrazuje právo přidělené BENEFIT body kdykoliv odebrat. O odebrání BENEFIT bodů budou hráči vyrozuměni formou oznámení na www.synottip.cz . Odebrané BENEFIT body nelze vymáhat soudní cestou. BENEFIT body je možné uplatnit nejpozději ve lhůtě 12 měsíců ode dne jejich přidělení, pokud není společností SYNOT TIP, a.s. stanoveno jinak.