LETNÍ KALENDÁŘ na OSTROVĚ POKLADŮ | 4.7. – 27.7.2024

🌴 Zažij LÉTO na našem Ostrově pokladů! 🌴


Červenec je tady a přináší s sebou pořádnou nálož osvěžujících koktejlů, ve kterých najdeš skvělé bonusy a další zajímavé akce! 


Tento měsíc to nebude jen tak obyčejné léto – máme pro tebe totiž připravený kalendář plný 24 exotických koktejlů. Každý den tě čeká nový, lahodný bonus a někdy dokonce dva! 🍹


Hledáš zábavu a výhry? Na Ostrově pokladů najdeš obojí! 

 

 

 

 

Online casino SYNOT TIP – nikdo ti nenabídne víc.

 

 

 

 

V čem to spočívá? 

  • Kalendář ostrova pokladů se nachází na stránce https://kalendar.synottip.cz/
  • Každý den tě bude čekat na této stránce nový bonus.
  • Akci je možné využít pouze jednou v rámci jednoho hracího dne.
  • Pro získání volných zatočení bez podmínky je potřeba vstoupit do konkrétní hry.
  • Volná zatočení se budou odehrávat ve hrách zveřejněných v pravidlech konkrétního hracího dne. Volná zatočení uvidíš po vstoupení do hry. Pro obdržení freerounds je nutné vstoupit do hry v den akce.

 

 


Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce. Pravidla jednotlivých akcí naleznete zde.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz

 

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies