Velikonoční KALENDÁŘ – FREESPINY, FREEROLLY, BONUSY | 1.4. – 28.4.2024

Zažij tak velikonoční dobrodružství na Ostrově pokladů!

Duben přináší nejen jaro a květiny, ale také vzrušující hledání vajíček plných překvapení! Zapoj se také do velikonočního dobrodružství a přivítej s námi jaro plné radosti a barev v našem kalendáři.

Čeká na tebe kalendář plný překvapení a odměn.

Každý den si můžeš otevřít jedno z 28 vajíček, které skrývají volná zatočení, pokerové turnaje zdarma, sázkové akce a další lákavé bonusy. Ostrov pokladů ti tak nabídne 28 dnů plných zábavy a napětí. Dokážeš odkrýt všechna vajíčka?

Nenechej si ujít tuto jedinečnou příležitost a začni již v pondělí 1.4. 2024. Akce trvá do 28.4. 2024.

Na Ostrově pokladů se nikdy nenudíš. Každý den na tebe čeká nové dobrodružství a nová šance na výhru. Ostrov je plný zábavných her a atrakcí, které tě vtáhnou do svého jedinečného světa.

 

 

Užij si po celý měsíc parádní turnaje zdarma (FREEROLLY) v naší pokerové herně, nebo nadupanou SynotTIP POKER LIGU s celkovou garancí 30 000 000Kč na tento rok!

 

Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce. Odkaz na kompletní pravidla všech akcí ZDE.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies