Vítejte v SYNOT TIP CINEMA | KALENDÁŘ od 1.2. – 26.2.2024

Pohodlně se usaďte a připravte se na dobrodružství v SYNOT TIP CINEMA!

 

V tomto měsíci vás čeká nezapomenutelný zážitek na Ostrově pokladů. Čertice, pirátka a lebka se rozhodli navštívit SYNOT TIP CINEMA, kde se promítají dechberoucí příběhy. Jenže nečekaně se ocitli v jednom z nich a zažili tak spoustu vzrušení a radosti z výher.

 

 

 

 

A co vy? Jaký příběh si napíšete? Bude plný bonusů, freespinů a dalších odměn? To zjistíte v našem tradičním kalendáři, který probíhá od 1.2. do 26.2.2024 Každý den budeš mít možnost klapnout klapkou a nastartovat svůj vlastní úplně nový příběh. A nezapomeňte si k tomu vzít dobrý popcorn!

 

Tradičně budete mít šanci získat volná zatočení, peněžní bonusy, bonusy za sázky a vstupy do pokerových freerollů. Tak kontrolujte kalendář pozorně, ať nezmeškáte žádnou lákavou nabídku.

 

Pokud chcete být v kontaktu s námi a s ostatními hráči, neváhejte nás sledovat na našem Twitch kanále, kde budeme pořádat streamy s exkluzivními akcemi a soutěžemi. Do dalších soutěží se můžete taky zapojit na našem Facebooku a Instagramu.

 

Připojte se k nám a užijte si svůj unikátní příběh v SYNOT TIP CINEMA. Těšíme se na vás!

Kalendář najdeš na stránce: https://kalendar.synottip.cz/

 

 

 

 

V čem to spočívá? 

  • Kalendář se nachází na stránce https://kalendar.synottip.cz/
  • Každý den tě bude čekat na této stránce nový bonus.
  • Akci je možné využít pouze jednou v rámci jednoho hracího dne.
  • Pro získání volných zatočení bez podmínky je potřeba vstoupit do konkrétní hry.
  • Volná zatočení se budou odehrávat ve hrách zveřejněných v pravidlech konkrétního hracího dne. Volná zatočení uvidíš po vstoupení do hry. Pro obdržení freerounds je nutné vstoupit do hry v den akce.

 

Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce. Pravidla jednotlivých akcí naleznete zde.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz

 

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies