Listopadový LEVEL UP maraton | 10.11. – 19.11.

Od pátku 10.11. 2023 začíná v naší kurzovce další desetidenní maraton o  zajímavé odměny! Šanci zapojit se mají i hráči, kteří nestihnou začátek sázení. Zapojit se tak můžeš v podstatě kdykoliv. Co je důležité? Sázet minimálně tři dny pro získání minimální odměny, což je 100 BB. A je jedno, jestli začneš hned první den nebo se zapojíš až v polovině. Samozřejmě čím déle sázíš, tím získáš větší odměnu. Vydržíš sázet celých 10 dnů? Tak to následně obdržíš 800 BB. Pokud jeden den přerušíš, začínáš od začátku. Přehled odměn níže:

 

3 dny hraješ po sobě –  získáš 100 BB
4 dny hraješ po sobě – získáš 200 BB
5 dnů hraješ po sobě – získáš 300 BB
6 dnů hraješ po sobě – získáš 400 BB
7 dnů hraješ po sobě – získáš 500 BB
8 dnů hraješ po sobě – získáš 600 BB
9 dnů hraješ po sobě – získáš 700 BB
10 dnů hraješ po sobě – získáš 800 BB

 

Nemusíš se bát, v tomto maratonu na tebe nečekají žádné nadlidské výkony – stačí dodržet jednoduchá pravidla níže a na vítězném stupínku můžeš stát i ty!

Co musíš vědět:

1. Termín akce 10.11. 2023 – 19.11. 2023
2. Jakýkoliv AKO tiket v hodnotě alespoň 200 Kč (ne benefit body)
3. Minimální kurz na tiketu 5. Tiket musí po vyhodnocení splňovat podmínky minimálního kurzu
4. Hráč musí podat minimálně 3 tikety splňující podmínky pro získání minimální odměny. Pro získání maximální odměny, musí hráč podat 10 tiketů splňující podmínky soutěže.
5. Pokud jeden den vynecháš, začínáš od začátku.
6. Do soutěže budou zařazené všechny tikety, bez ohledu na to, zda jsou výherní nebo nevýherní
7. Do akce se nezapočítávají cashout tikety
8, Veškeré odměny budou vyhodnoceny a následně připsány uživatelům na jejich konta nejdříve následující pracovní den po skončení akce
9. Odměny se nesčítají

 

 

 


 

Dodatek k pravidlům:
Akce se může zúčastnit pouze registrovaný hráč. SYNOT TIP si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu akce změnit její pravidla nebo akci ukončit i v průběhu konáni akce.
Není-li Hráč spokojen se způsobem vyřízení reklamace, má v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany spotřebitele (zejména zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele v platném znění) rovněž právo na mimosoudní řešení sporu, jež se zahajuje na návrh Hráče podaného u subjektu věcně příslušného pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v oblasti Smlouvy o poskytování služeb, jímž je Česká obchodní inspekce, zřízená zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, kontakty a bližší informace lze dohledat na těchto internetových stránkách: www.coi.cz
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s našimi Pravidly používání Cookies