Jste tu poprvé?

Děkujeme za tvůj zájem stát se našim zákazníkem.

K tomu, aby jsi mohl začít sázet u Synot Tipu, je třeba v první řadě vyplnit jednoduchý registrační formulář

Ihned po dokončení registrace se staneš členem Benefit klubu, věrnostního systému pro zákazníky.

Jen za registraci můžeš ihned získat 300,-!

150,- za ověření všech údajů, které jsou ze zákona povinné pro zřízení trvalého konta. Pokud jsi klientem Air BankČeské spořitelnyMONETY Money BankKomerční banky, ČSOB, Raiffeisen bank, FIO banky nebo banky Creditas a používáš internetové bankovnictví, můžeš to udělat ihned a z pohodlí domova. Pokud ne, čekáme tě na jednom z našich registračních míst.

Pokud chceš hrát na internetu, potřebujeme ověřit také tvůj bankovní účet. Jakmile to společně zvládneme, máš od nás dalších 150,-.

Další bonusy můžeš získat za svůj první vklad. Hodnotu tvého prvního vkladu zdvojnásobíme až do výše 10 000,- za sportovní sázky, až do výše 50 000,- v online casinu a až 10 000,- ti dáme v online pokerové herně! Celkem 70 000,- to jde ne?

Zajímá tě, jaké další výhody u Synot Tipu získáš? Přečti si pravidla Benefit klubu.

Nevíš, kde ve tvém okolí jsou nejbližší registrační místa Synot Tip? Mrkni na mapu našich casin a heren

O novinkách v naší nabídce tě budeme informovat nejen na www.synottip.cz, ale take na našich facebook stránkách. Hlavně nezapoměň při registraci odsouhlasit příjem marketingových zpráv. Nemohl by si tak na svůj telefon nebo email dostávat informace o těch nejžhavějších akcích a bonusech. Máme jich fakt hodně! Staň se našim fanouškem a o všem tě budeme informovat.

Pokud ti chybí jakákoliv informace nebo nejsi s našimi službami spokojen, jsme ti k dispozici na bezplatném telefonním čísle 800 888 100 nebo nám pošli email na adresu synottip@synottip.cz